| DeGea1 a întrebat:

Sall cine imi da si mie un metin super misto si trebuie sa aiba:
1. otel +9 sau +8, +7
2.arme de 65 (battle, zmee,...)
3.sa faci level foarte repede
(cam in 1ora-2ore sau ai macar 150)
4.sa faci banii foarte rapid

SAU SAMI FACA CONT PE MT2 MONDIAL CINE IMI FACE SA DEA ADD LA alexutzsukool

Răspuns Câştigător
| ???? a răspuns:

Http://www.zephion.org/home/index.php?s=register,Este in germana dar te descuri.Te da din start la nivelul 75 cu posedata+9 Poison (sura, war), Pumnal Aripa Diavol (ninja) Orhidee (saman).Si iteme+6 scuturi 4x+9 +200 schimba 200 add bonus simplu.Ai pietre ArcoBaleno (Triunghiulare rosii) cu care iti faci P-uri.Ai in inventar 10kk Cu care iti iei red, ai 67 La magazin cu 500k buc.Se creste la metine Tu-rong. Unde cad perle, otele, si cufere.De preferabil war si sura pentru a creste impreuna cu un saman pentru buff.In maxim 1 zi ajungi la lvl 82.Parerea mea ca mai simplu de atat nu se poate.Bafta!

| DeGea1 explică (pentru ????):

Poti sami faci cont? ca nu ma lasa pe mine plz

| ???? a răspuns (pentru DeGea1):

Ok
Iti schimbi tu pe urma datele, care este e-mailu tau?

| DeGea1 explică (pentru ????):

Email:alexutzsukool@yahoo.com
id:alexutzsukool

| DeGea1 explică (pentru ????):

Email:alexutzsukool@yahoo.com
id:alexutzsukool mai b ine trimite-mi prin email da nu cont

| ???? a răspuns (pentru DeGea1):

Ti-a venit confirmarea?

| DeGea1 explică (pentru DeGea1):

Nu conteaza pe ce trimiti

| ???? a răspuns (pentru DeGea1):

Id:pufulette
pw:pufulette

| DeGea1 explică (pentru ????):

Mersi

| DeGea1 explică (pentru ????):

Nu ma lasa sa-mi schimb
parola

| DeGea1 explică (pentru ????):

Nu merge contul crying

| DeGea1 explică (pentru ????):

Nu merge contul zi-mi unde-mi fac cont cami fac eu

| ???? a răspuns (pentru DeGea1):

Ti-am dat likul mai sus id-ul trebuie sa contina 8 litere
http://alzoria.eu/zephion/home/index.php?s=register

19 răspunsuri:
| CleverAdvisor a răspuns:

Delfin.metin.ro

| DeGea1 explică (pentru CleverAdvisor):

Ce ai pus acolo? vr sa zici Delfin Mt2?

| ???? a răspuns:

Acesta este linkul de inregistrare :http://www.zephion.org/home/index.php?s=register,Este in germana dar te descuri.Te da din start la nivelul 75 cu posedata+9 Poison (sura, war), Pumnal Aripa Diavol (ninja) Orhidee (saman).Si iteme+6 scuturi 4x+9 +200 schimba 200 add bonus simplu.Ai pietre ArcoBaleno (Triunghiulare rosii) cu care iti faci P-uri.Ai in inventar 10kk Cu care iti iei red, ai 67 La magazin cu 500k buc.Se creste la metine Tu-rong. Unde cad perle, otele, si cufere.De preferabil war si sura pentru a creste impreuna cu un saman pentru buff.In maxim 1 zi ajungi la lvl 82.Parerea mea ca mai simplu de atat nu se poate.Bafta! ...Acesta este linkul de download :http://www.zephion.org/ho

| yooooooo000 a răspuns:

Apucate de metin2 valmondial

| DeGea1 explică (pentru yooooooo000):

Valmondial? e inchis sv

| Maximilian8989Maximilian a răspuns:

SaLL Vr Un MT2 Tare te da 98 si lvl max 255 intro ora faci
190 sau 179 ia-ti da GM daca nu injuri... etc Fundalaughing