| PufuLeTz1 a întrebat:

Sall cine imi spune metin2 pvp sau pvp-pvm fara virusi si fara hamachi (astept mai multe raspunsuri) si cine imi da linkul sa descarc avast ia funda. :*

27 răspunsuri:
| 404namenotfound a răspuns:

Daca vrei un server greu si foarte reusit, incearca Metin2X, Metin2Fun, Metin2TIM, EarthMetin2. Iar despre antivirus, search on google.

| PufuLeTz1 explică (pentru 404namenotfound):

Pe Metin2 FUN metin2 tim si earth le stiu am jucat aproape toate metinurile si vreau servere noi facute din 2012

| PufuLeTz1 explică (pentru PufuLeTz1):

Sunt cel mai tare fara funda

| Anonim0100 a răspuns:

Http://pvp-metin2.no-ip.info/ asa se numeste ce-l ce la facut nu a fost asa inventiv sa-i de-a un nume asta-e, eu il am si e super tare ai tot ce vrei+9 te da cu epice cu o gramada ia-l si vezi! funda?!

| Ryuunosuke a răspuns:

Metin Mondial 2013

| MikeyKookie a răspuns:

Metin2Fun e roman? Si... are virusi? Daca se poate un link? Ms :*

| Haskyy a răspuns:

Metin2 Yoneis

| PufuLeTz1 explică (pentru Haskyy):

Care ie site-ul ca nu-l gasesc, e roman?

| BuTix a răspuns (pentru PufuLeTz1):

Iti dau eu 2 Romanesti:
PvM:4YoursMt2
PvP:Mt2 PvP

| PufuLeTz1 explică:

Stiu toate metinurile care mi-ati zis

| biNNN a răspuns (pentru PufuLeTz1):

Le stii pe toate? Stai ca zic eu acum cateva: Metin2 Energy, Metin2 NightFury, Metin2 GX, Metin2 Tim, Metin Hammer, Metin Inushi, Metin2 Magic, Metin2 Epical, Metin2 Sun, Metin2 Angel, Metin2 Apollo, Metin2 Devil, Metin2 GTH-Winter, Metin2 Devia, Metin2 Ozeron, Metin2 Argo, Metin2 Ppt, Metin2 Syerra, Metin2 Win, Metin2 RunV2, Metin2 NexusFinalVersion, Metin2 Sony, Metin2 Osiris, Metin2 3D, Metin4Drugs, Metin2 TIMI, Metin2 World, Metin2 Bite si Metin2 Impact. Sper ca iti ajung. Funda te rog!

| Durol a răspuns:

Pe al meu nu o sa il sti laughing. asteapta 1 2 saptamani cam asa sa-mi iau unitate si imi fac eu server de metin si de cswinking

| PufuLeTz1 explică (pentru Durol):

Daca ie bun metinu iti dau funda sa-mi zici si sv de cs

| Durol a răspuns (pentru PufuLeTz1):

Iti dua un mesaj cu id meuwinking

| WeeK3nD a răspuns:

Metin2United lvl 30 cal militar...
Metin2Guabina
Metin2Fun
Metin2GX niciunul nau virusihappy Despre avast nu prea stiuhappy

| efendi a răspuns:

Metin2Steel, PMV, PVP, ai de toate acolo

| Bossull89 a răspuns:

Pai ar fi Metin2Light site nu il stiu dar poti face rost de el scriind pe google LightMt2!tongue Sper ca te-am ajutat

| SaGe a răspuns:

Mane tu tia-s recomanda metin tga intra pe google si scrie metin2 tga si dai pe a doua pagina e super e 90%pvp 10%pvm e super incearcal si daca iti place si funda daca se poate si vot

| Loggicc a răspuns (pentru SaGe):

Metin2bigboss

| Loggicc a răspuns:

Metin2bigboss pentru detalii poti sa ma gasesti pe id de mss bbike24

| Xois a răspuns:

Poi metin2united iti dau cont contacteaza catalin.galban@yahoo.com

| Xois a răspuns:

Metin2unitedwinking

| Eddy2003 a răspuns:

Metin2.uk si Metin2.ro

| BuTix a răspuns:

PvM:4YoursMt2
PvP:metin2 PvP

| CautatoruDeMetin a răspuns:

MT2 YONEIS pvm/pvp! e off acu NEW UPGRADE -5.08.2013- =ORA 19:14= off pana la 10.08. 2013