| kall a întrebat:

Sall! Cine imi spune si mie un trade hack pentru metin2ro! Plz sa nu fie teapa!

1 răspuns:
| Meheツ a răspuns:

Nu te mai ambala big grin
nu exista un trade hack >.>
si pot sa iti si explic de ce...
ar trebui sa existe un script care sa controleze clientul tau, automat cand atacatorul apasa pe "negot" sa se apese si la tine. care script nu exista big grin
Aceasta manevra NU poate fi posibila fara ca tu sa fii acceptat ceva in prealabil de la cel ce doreste sa iti dea vreun script automat de drop-ing din inventar.Dar trade-hack in niciuncaz.
Niciun program automat nu ar trece de Firewall-ul serverului ca sa poata sa ajunga prin server la tine. In plus Metin2RO este detinut de catre Germani, ei nu fac lucrurile ca romanii, nu exista nici o sansa ca un astfel de hack sa existe, imi pare rau pentru tine happy