| ionutz_7222 a întrebat:

Sall cum fac sa joc in retea minecraft pe pe android. sa joc cu mai multi pe net funda...

3 răspunsuri:
| MrCaNaByS a răspuns:

Acctiveaza-ti hotspotul si roaga-i pe presupusii prieteni sa se conecteze. Deschide minecraft si alege o lume, automat le va aparea si lor aceea lume. Nu uita, se poate juca in acest mod doar daca va aflati la o distanta relativ mica si in maxim 3 jucatorii. Ca o alternativa iti recomand sa cauti un server.

| RazvanGRS a răspuns:

Nu te pozti juca online de pe android

| Stolniceanu_Iustin_1997 a răspuns:

Trebuie sa fiti conectati la acelasi router si sa aveti aceeasi versiune!