| swat009 a întrebat:

Sall dati-mi si mie va rog un metin2 pvp ca de ecxemplu cu kinuri la shop otele+9 titanuri cu exceptia lu hammer si paintkiller.nu vorbiti exagerat plzz funda pentru cel mai bun jocbig grin

Răspuns Câştigător
| ZuHuXχX a răspuns:

Yo man sall un metin cu bonusuri f bune pvp-metin2.no-ip.info are toate armele si armurile din 2010 -2011 si e si GM MOD 10 -20 min pe zi iti recomand acest metin! regat : Rosu, Blu Yellow Uite site : http://pvp-metin2.no-ip.info/acasa.html funda?

2 răspunsuri:
| swat009 explică:

Ms omul sa mi-l downloadete si funda tiebig grin

| swat009 explică:

Mai bine nu ti mai dadeam funda ca e 10/10 ore si il inchid mereutonguetongue