| anonim_4396 a întrebat:

Sall
Dc switchbot'ul nu imi schimba bonusurile pe epical metin2?

9 răspunsuri:
| TheDarkMita a răspuns:

PAI ca sa te luminez (exista cv gen plug de anti hack)... fara comentari va rog

| Clawd3lw a răspuns (pentru TheDarkMita):

Pai switchbotul nu e hack desteptule

| TheDarkMita a răspuns (pentru Clawd3lw):

Eu as zice ca ii...

| TheDarkMita a răspuns:

Marog m-am documentat pic si trebuie puse itemele in primele 5 sloturi iar in ultimele 5 bonusurile dupa ce incepe a bonusa baga in tot inventaru bonusuri ca daca se opreste sa cumpere altele... sta vreo 30 sec

| StilleStrike a răspuns:

Mai mult ca sigur, nu merge switchbot-ul pe epical, de fapt nu este facut pentru a schimba bonusurile pe metinul acela...Cauta alt switchbot.

| oÎngerașul a răspuns:

Salut. E un keylogger, iti fura contul. Fundă?

| Clawd3lw a răspuns (pentru oÎngerașul):

Nu e niciun keylogger mah.