| Juviia a întrebat:

Sall! De cateva zile mi.am cumparat jocul Tomb Raider 2013 si sunt la 7 la suta si nu mai pot trece de chestia aia pe care te cateri pentru ca ma catar pe ea, totul bine si frumos si dupa 1 SECUNDA ma da intr-o prapastie si is moarta.Ma enerveaza faza asta ca nu pot trece.

Răspuns Câştigător
| alexboss2020 a răspuns:

Uita-te pe Youtube

| Juviia explică (pentru alexboss2020):

Hmm..hmm..eu am la templul ala floor glitch si nu pot trece mai departe..pe YouTube era unul dar doar il arata, nu il si fixa.Deci wrong way!

1 răspuns: