| AddXf a întrebat:

Sall! de unde pot sari cu parasuta in gta san andreas? cum pot urca pe o cladire inalta? in rest stiu codul d parasuta. multumesc mult si vreau rasp cat mai repede.promit funda

Răspuns Câştigător
| DarkAngell a răspuns:

Pai cauta in primul oras crea mai mare cladire daca te uiti de sus are forma de stea... ea are o intreare pe jos pe acolo si are parasuta tot acolo deci cea mai inalta cladire din primul oraswinking funda?

1 răspuns:
| tKd a răspuns:

Salut sunt mai multe coduri pentru a zbura ex:
jumpjet-avion hydra
ohdude-elicopter
Cand esti deaspura cladirii pur si simplu sari(daca esti la inaltime mare dai cu parasuta cand sari din elicopter/avion)