| MaduMadutzu a întrebat:

Sall! Eu am windows cu 32 bit. Ce trebuie sa fac ca sa pot juca un joc care cere 64 sau 84?

Răspuns Câştigător
| sMecki1000 a răspuns:

Cu 32 bit poti deschide aplicatii de pe 84 bit insa de pe 32 bit nu merge sa deschizi aplicatii pentru 64 bit. Daca vrei 64 bit, trebuie sa reinstalezi windows-ul. Funda?

2 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

Instalezi windowsul pe 64, altfel nu se poate

| MaduMadutzu explică:

Deci eu Vreau sa joc Fifa 15 si imi cere x86(32-bit) sau x64(64-bit)
PS: M-am uitat in setarile windows-ului am vazut ca e compatibil cu 64-bit
Chiar trebuie sa schimb windows-ul