| Skypee a întrebat:

Sall, exista mortal kombat 9 pe PC ca am auzit la colegi ca au terminat mortal kombat pe comp si i-am intrebat de unde l-au downloadat si mi-au spus ca de pe situri de tot felul si tot nu il gasesc. Dati-mi si linkul.

Răspuns Câştigător
| erkal2011 a răspuns:

Din pacate mortal kombat 9 e aparut doar pentru xbox 360 si ps3.

2 răspunsuri:
| bogdanrvd a răspuns:

MK 4 este cel mai bun Mortal Kombat pentru pc, nici gand sa fi aparut altceva.

| Zendor7k a răspuns:

Imi pare rau, nu te pot ajuta nici eu nu l-am gasit si caut de 4-5 luni... la naiba!