| Fujitsu1 a întrebat:

Sall, imi puteti spune niste jocuri faine free to play? Grafica decentalaughing shooting sau adventure sau cu masinele.Un link daca puteti lasawinking
Pc: 8GB ram(nu 2 de 4)
Procesor:Intel(R)Pentium(R) CPU G640 @ 2. 80GHz 2.80GHz
Windows:7 64 bit
Placa video:ATI FireGl V5600?

Răspuns Câştigător
| userul7200 a răspuns:

Far cry 3, mortal kombat 9, battlefield 3, h1z1, assassin's cred rogue, black flag, unity

7 răspunsuri:
| florincreatoruldevideoclipuri a răspuns:

Blacklight Retribution!

| Fujitsu1 explică (pentru MValentin):

BravolaughingDaca ziceai si joc era perfect

| FlorinSalamNr1 a răspuns (pentru MValentin):

Copil de 3 ani, nu te mai lauda cu pc-ul tau... ai si tu un pc nou si nu ai ce face acum...

| userul7200 a răspuns (pentru MValentin):

Frumos, nu? =P http://imgur.com/CbEnQri

| Fujitsu1 explică:

Da bv ma Rafael nu ma interezeaza ce pc avetilaughing)Vreau sa stiu niste jocuri care ruleaza pe pc-ul meu

| userul7200 a răspuns (pentru Fujitsu1):

Da, hai ca am cam exagerat...placa ta video are doar 500 mb care sunt foarte slabi pentru jocurile din ziua de azi. In rest procesorul si rami sunt ok.