| fundita5 a întrebat:

Sall, intrebarea mea este, daca instalez win 10, imi pastreaza tot? (fisiere, aplicatii, jocuri )? Fundita!

Răspuns Câştigător
| heAdgN a răspuns:

Nu iti recomand windows 10. Mai ales daca te joci jocuri calumea Cs Gta etc. Plus ca din cate am auzit la Windows 10 nu ti-ar da voie sa joci jocuriile piratate.

5 răspunsuri:
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, da iti pastreaza toate fisierele, aplicatiile si joc-urile eu am facut prostia de a face acel miraculos "upgrade" la windows 10, in cateva ore am revenit la windows 7. Plin de bug-uri, totul merge greu si se deschide si mai greu decat windows 7 chiar daca am un pc foarte performant + ca isi face zeci de update-uri. Nu iti recomand sa treci pe windows 10 decat daca vrei sa-ti mearga greu pc-ul si sa ai un keylogger.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

Nu e de mirare ca Windows 10 e gratis.

| ProGamingAndrei2002 a răspuns (pentru anonim_4396):

O fi gratis dar nu e activat

| Nova21 a răspuns:

Nu cred ca o sa pastreze absolut tot

| ProGamingAndrei2002 a răspuns:

Sincer sa fiu cand dai sa-l instalezi iti apra daca vrei sa pastrezi sau sa stearga tot deci... cred ca o sati pastreze daca dai dar poate unele fisiere nu