| AndreCrazy a întrebat:

Sall. Joc Transformice. Si ...as vrea sa stiu cum pot sa fac rost de capsuni prin telefon. Am incercat de cateva ori dar nu mi-a reusit. Niste indicatii mi-ar prinde binewinking.

Răspuns Câştigător
| watzzup a răspuns:

Da pai prin telefon nu cred ca merge. Am auzit pe unii de la mine din trib ca au donat bani, altii au intrat intr-un room pentru capsuni (iti da doar 20 in acel room) daca il vrei imi zici.

1 răspuns:
| AndreCrazy explică:

Da, stiu de room. Dar am uitat cum se numeste. Dami-l daca vreiwinking. Am sa donez si eu bani atunci...