| NuAmOZzi a întrebat:

Sall luma! Vreau si eu un metin2 cu rate mari nivel maxim 250-255.Arme si armuri noi metinu sa fie mai nou destul de populat sa se faca lvl max in 2 maxim 3 zile stand cam 3-4 ore pe zi (nu vreau hotstyl apollo magic ro steel etc etc... pricepeti voi)

Dau Fundabig big grin
PS: Daca nu indeplineste conditiile nu-l iau ca raspuns

1 răspuns:
| ExPeRyMeNt a răspuns:

Metin2 Sony e destul de populat lvl maxim 250. Mape de crescut si pentru bossi, metine..in mapa de 150 daca tin minte este un cufra unde iti cade perle. Armuri si arme pana in 250 dar mai poti evolua inca o data armura si arma de 250.