| DeCeOare a întrebat:

Sall luma! Vreau si eu un metin2 cu rate mari nivel maxim 250-255
arme si armuri noi metinu sa fie mai nou destul de populat sa se faca lvl max in 2 maxim 3 zile stand cam 3-4 ore pe zi (nu vreau hotstyl apollo magic ro steel etc etc... pricepeti voi)

Răspuns Câştigător
| C4lyPs0 a răspuns:

Iti sugerez : Metin2Steel, Metin2Hammer, Metin2TDL, Metin2VipStyle, Metin2HostStyle... Daca imi mai aduc aminte iti mai zic. Funda? big grin

2 răspunsuri:
| PuF1zoR a răspuns:

Uite. Intra pe asta. Iti dau eu iteme si level sau pun pe cineva sa iti dea www.metin4drugs.ro. Add pe mess : first_king_jedi@yahoo.com

| Morningstar4455 a răspuns:

Incearca metin3d,level maxim 250, iteme noi si este destul de populat.