| tauretee a întrebat:

Sall ma joc Derivative-Rivals server privat de AirRivals iti poti bonusa itemele usor ca pe metin2 privat mda si am incercat si eu sa intru dar uni ma omoara doar din arme standard ...si nu prea stiu cum sa-mi fac si eu iteme daca puteti sa-mi dati un tutorial de arme armuri etc status? ar fi perfect daca ar fi in romana

Răspuns Câştigător
| Solcan_Gabi_1995 a răspuns:

Pai depinde de ce gear esti pentru detalii gabytzuusese@yahoo.com

2 răspunsuri:
| Solcan_Gabi_1995 a răspuns:

Am vazut ca nu ai dat add la mess j am fotarat sati las aici 1 ghid pentru fiecare gear in parte nu e complet insa : I-gear este tipul de gear ce nu il folosesti niciodata in luptele corp la corp viteza mare si evaziune il ajuta sa fie de neinvins in mainile unui profesionist.Cum pui punctele Pt razboi pui cat iti trebuie pentru engine de lvl mai mic cu viteza mare apoi fuel si spirit pui cat trebuie mai mult de 300 spirit nu trebuie apoi tot pe evasion.Armura sa fie e12+ evasion arma preferabil problema sped pierce. B-gear lupta corp la corp niciodata sa nu fugi de adversar sa incerci sa stai cat mai aproape de el. Puncte cat trebuie pentru engine la fel ca al ig spirit sa aiba vreo 500+ fuel cat trebuie apoi defence restul punctelor.Armura e12+ defence Arme una full pierce pentru mg ag bg una full problema pentru ig.M-gear cel mai rezistent gear defence si skilurile de vindecare il fac sa treaca d orice camp.El nu prea este folositor in lupta pentru a distruge adversari dar ajuta foarte mult restul grupului.Arme La fel ca la ig. Punctele fuel cat trebuie Spirit sa ai vreo 700 apoi pui tot defence dupa iar spirit.A-gear despre el nas putea sa-ti zic prea multe este insa super bun. Punctele depinde multi joaca p atack deci pui pentru engine ceva spirit apoi restul atack.Arma e12+ macar -45ra 20+problema.Armura cat mai mult shield. Sper cam fost de folos bft in continuare.

| ExelSenZor a răspuns:

Faza e ca la aces joc e mai greu decat mt2 si cred ca te astepti sa gasesti pe youtube asa ceva e ai sa cauti mult si bine