| dendaniel a întrebat:

Sall ma poate ajuta cineva cu un gift code de minecraft va rog am auzit de generatoarele alea dar nu cred ca exista cine ma poate ajuta sa ma adauge la skype :Gamer17000

Sau o metoda cum pot face bani pe paypal folosind jocuri

1 răspuns:
| xhellhound a răspuns:

Salut. Nu exista niciun mod de a face rost de un cont minecraft premium fara bani, sunt multe fake-uri care mananca timp si in final... dupa ce au spus ca e gratis... iti spun sa trimiti mesaj cu 2 euro sau mai stiu eu ce.
Cumpara minecraft-ul, e ieftin si la 1 milion(aproximativ) ai toate facilitatile (skin etc.)