| OverDeathGaming a întrebat:

Sall ma puteti ajuta cu un hack de uridium darkorbit sau cum sa iau gratuit. Daca nu mere hacku adio funda.

Răspuns Câştigător
| Bughyest a răspuns:

Nu are rost sa te chinuiesti or ce video ai vazut sau programe de descarcat nu sunt bune sunt false mai sunt si idioti care iti zic sa trimiti un sms la un cod anume ca se le bagi la ei pe telefon udrium.munceste e usor sa faci udrium daca bati multi bosi sau strangi multe cuti.

1 răspuns:
| T7uk a răspuns:

In primul rand toate sunt pe bani si SMS-uri si alte feluri de minuni.
Si in al doilea rand te prinde imediat robotul DarkOrbit care este Uptadat odata la 10 minute.