| tigrul2010 a întrebat:

Sall! Man care vrea sa se apuce cu mine de metin2 RO sa jucam ambii pe acelasi cont? Lasati YM! PS:Am hack! Care Merge!

5 răspunsuri:
| Saya a răspuns:

Pai esti atat de darnic incat vrei sa-ti imparti contul cu cineva?laughing

| jamesean a răspuns:

Uiter ym de mes al meu jamesean.mt02

| tigrul2010 explică:

Da.Am mai facut asa si intr-o saptamana am facut 40! Cu hack! Dar un prieten prost a zis la toti c-avem hack si sabanat contul!

| UNICORNULfANtabulos a răspuns:

Plezz imi trimiti si mie hack-ul pe mess! Mess-ul meu: andreea.deiutza@rocketmail.com

| UrsuletzulBrun a răspuns:

Daca vrei sa imi dai si mie hackul tau.Am nevoie de el la maxim frate.
Psbig grinaca se poate sa mi-l dai cat mai repede.messul meu este,, bobimen25''