| daeniel02042001 a întrebat:

Sall. Puteti sa ma ajutati sa imi fac cont pe minecraft ca nu stiu. L-am descarcat si am versiunea 1.5.1. Eu mi-am facut cont pe www.minecraft.net. Dar nu mi-a cerut username. Plz ajutati-ma dati-mi site sa imi fac cont. Funda

Răspuns Câştigător
| WyndFTW a răspuns:

Minecraftul la baza este cu plata..si au schimbat partea cu usernameul din cauza unui fel de bug prin care puteai avea upgrade fara plata laughing daca chiar vrei sa joci cauta minecraft updater si app iti recomand 1.5, 1.5.1 este pre release si este cam buggy.

1 răspuns:
| Basakot a răspuns:

Poti sa instalezi Minecraft SP nu trebuie cont, Scrii doar numele si gata ai intrat, dar eu mai bine recomand minecraft normal.

Daca chiar vrei Minecraft SP uite aici : http://www.mediafire.com/? ehqozlcl26a8mn9
Funda? :>