| Maree1 a întrebat:

Sall stie cineva cum schimb setarile la fifa 2011? sa dau sut pe D pasa pe S. ca la fifa 2007. dau la controller setting si imi spune please re-enter this menu selection using the control device that you wish to adjust...

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Iti zice sa confirmi setarea prin controller ca sa confirme butonul apoi totul merge stas. Daca vrei sa folosesti tastatura apesi configuratia care o schimbi dai la butonul dorit apoi enter.