| mihai_9505 a întrebat:

Sall stiti un metin2 private server cu otel, king, arme de lvl 65+ in magazin? pLSS dati-mi. Funda

Răspuns Câştigător
| BornToParty a răspuns:

Iti zic eu unul super cu sirius otel king la shop uite site :http://www.orientalmt2.ro/

52 răspunsuri:
| ganjarau a răspuns:

Mt2 Hotstyle, mt2hammer, merckury mt2 etc...

| Nick2012 a răspuns:

Ba incearca energymetin2 king1 king2 oteluri +9 itm +9 evoluezi armele pietre +9 tot ce vrei monturi kimonouri care au apararea 300 perlele iti pica in mape sunt 8 mape noi pana ajungeti la a 2 a mapa perlele le cumparati de la o cutie black box suma maxima de yang 1.999.999.999 lv maxim 250
Bafta! sper ca te-am ajutat big grin

| Geniuss a răspuns (pentru xAnDrAx):

Naspa metinu crede-ma l-am incercat

| YoGabytzu a răspuns:

Http://metin2monster.tk/ intra nu ai ce pierde:P

| AlExFr3Sh a răspuns:

Http://metin2.zyntherion.com/ e un server pvp -pvm mai mult pvp clasic...rate 800% 1000% mape speciale pentru lvl...bafta :) in joc am numele Al3xIsFr3Sh recomand e super server :)

| Voicu_Cristi_1997 a răspuns:

Eu zic ca mt2 steel e cel mai bun

| Alex_Alexutzu_1995 a răspuns:

Uite mai multe metine care m-am jucat si eu si is OK: metin 2 osiris, metin 2 ozeion, metin 2oriental, metin 2 DK, astea m-am jucat si eu da din punctul meu de vede ii cele mai bune PVPsi cresti si usor ratele pe toate ii 1000%

| alinutz_1452 a răspuns:

Ezy metin2

| Mariusyca a răspuns:

Cum se numeste

| danut2244 a răspuns:

La Metin2 King iti da King la inceput? Faci Yang repede? E mai super decat Metin2 United?

| xXteLOVEscXx a răspuns (pentru SunshineJepu):

Cred ca wow e praf, adica eu ma refer la grafica! cica 16 GB 0_0!
Sa nu ma faci obsedat de mt acum ca eu nu joc...

| xXteLOVEscXx a răspuns (pentru alberto05):

Era cel mai tare, dar acum e inchis si nu cred ca il mai deschide...

| danut2244 a răspuns:

Eu joc orientalmt2, dar mt2 united, mt2 ro speed si mt2 steel sunt super.

| Kuichiki a răspuns:

Metin2Fantasy E Un Super Server! este Online! Rate 1000% la Fierar 100% Si Evelueaza Itm!

| CeapaSiUsturoi a răspuns (pentru Freshh):

Plz zi-mi unde fac cont la metin2 mondial.Te rog frumosss

| contumeu9991 a răspuns:

European mt2
http://emt2.zapto.org/
e foarte bun

| refecvlad a răspuns:

Metin2 Power, e super fain