| CaTaLiN095 a întrebat:

Sall'tare sunt nou pe aici am si eu o intrebare mi-am facut cont pe metin2 dinamik de cateva zile si am incercat sa ma conectez dar imi zice,, account banned"si doar am primit notificatia pe mail si m-am conectat pe pagina metin2 dinamik iar acolo a mers poate sa ma ajute careva?

5 răspunsuri:
| zxcv1234 a răspuns:

Pai inseamna ca contul contine caractere nepermise funa!

| Rexassj a răspuns:

Mah na luat ban ca nici nu a intrat in cont

| Rexassj a răspuns:

Citesteti mesajul de notificare si apasa toate link-urile. Funda?

| Cosmin_4483 a răspuns:

Incearca sa iti faci alt cont, si mie mi s-a intamplat merge 100 %. Funda? sunt nou pe aici.

| Loredana196 a răspuns:

Ori ai luat ban, ori nu ai confirmat bine creerea contului cel mai bine incearca sa faci din nou un alt cont