| TheMarius38 a întrebat:

Sall'tare TPU! Am si eu o problema in legatura cu jocul de la 2kGames MAFIA 2! Ma joc ceva timp. bla bla trec de prima misiune. Apoi ajung in oras nu stiu ce ma duc acasa, culc caracterul, apoi cand acesta se trezeste imaginea se face alb-negru si se aude o inama batand. Dupa foooartteee multa bataie de cap am descoperit ca poate fi din cauza faptului ca acestuia ii este foame! Bun! Ma duc la acel hamburger ii dau de mancare tot ce este posibil acolo, viata se incarca perfect pana aici, apoi scade imediat fara sa apuc sa ma misc 200m! Care ar putea fi problema? Multumesc Anticipat!

3 răspunsuri:
| VadMelodii a răspuns:

Trebuie sa ajungi la capitolul 6, parca cel cu inchisoarea, daca nu, da New Game la joc si poate o sa ai viata plina. Eu am inceput jocul vorbesc de capitolul 2 direct cu viata plina, cya.

| TheMarius38 explică:

Am reusit imi trebuia un crack fix big grin

| Danny_7451 a răspuns:

Ar putea sa fie bug de la joc