| mustafagamer a întrebat:

acum am auzit ca apare xbox 720 si ps4 dar nu stiu ce sa cumpar vroeam sa cumpar xbox 360 sau ps3 dar nu stiu sa astept pana xboxul 720 sau el cumpar pe xbox 360, Da ca cumpar xbox 360 meste frica sa nu fie xbox 720 mai tare funda

1 răspuns:
| StefanMe a răspuns:

Daca nu ti-ai cumparat cumva xbox-ul am eu unul pe care mi l-am cumparat si m-am jucat de cateva ori din lipsa de timp si m-am decis sa il vand.
Este exact acesta http://www.altex.ro/......dventures.
Ti-l pot da cu 1100 in ambalajul original, in pachet complet nu are nici macar praf pe el :) in loc de 1549 cat este in magazin.
Am si un ps3 de 250 gb slim cu 2 controlere, telecomada PS3, mitraliera, senzor move, tot nou noutz in cutia originala ti-l pot da tot la 1100 le lei.
Am si ceva jocuri pentru amandoua. Putem sa facem preturi impreuna pentru un pachet care sa te avantajeze.
Daca te interseaza ne auzim. 0722300389 sau raileanus@yahoo.com
Multumesc.