| qlTlp a întrebat:

am 2 intrebari
1.Era un Need For Speed in care daca luai o misiune sau vrei sa iti tunezi sau abgradezi masina trebuia sa meri prin oras si sa gasesti tu locul pentru a incepe. Dupa cum imi amintesc jocu era singleplayer si vreau sa ma ajutati cu numele lui complet need for speed...
2.Cine stie cand se posteaza si de unde in caz ca sa postat de unde instalez world of speed?

Dau funda la prmu care imi raspunde corect la una din aceste 2 intrebari

Răspuns Câştigător
| userul7200 a răspuns:

1. S-ar putea sa fie NFS Underground 2, NFS Carbon, NFS Undercover sau NFS Most Wanted. daca ai fi dat mai multe detalii poate mi-as fi dat seama.

2.Jocul e inca in Closed Beta si poti primi o cheie doar daca esti foarte activ in forum, participi la evenimente si asa mai departe. Inca nu se stie data de lansare.