| maryantheboss1 a întrebat:

am desc fifa 2012 si am instalato dar nu imi merge si am mutat si craku in C si degeaba imi zice ceva de configuratii ca nu-s bune so instalez din nou si nici nu stiu la ce se refera, dai fundoiwinking

Răspuns Câştigător
| dEmEnt0rR a răspuns:

In primul rand ca sa poti juca fifa 2012 iti trebuie un procesor de 2 ghz si 2 gb ram si o placa video 512 asta pentru minim,pentru maximi iti mai trebuie! daca nu ai nu te mai chinui sa o reinstalezi... daca totul e ok si ai aceasta configuratie, atunci incearca alt crack, cel actual posibil sa fie rau! funda?