| Filozoful a întrebat:

Sall TPU, am descarcat jocul Devil May Cry 3, l-am instalat, merge jocul, dar nu se vede pe tot desktopul, am dat la rezolutie 1024x708,(rezolutia jocului maxima)si se vede 3 sferturi de ecran, in partea stanga si dreapta se vede desktopul.
Astept raspunsuri sincere.si celui care care stie o rezolvare ii dau funda, si la restul voturi.

1 răspuns:
| paulthegame a răspuns:

Ma incearca ca pe 600 x 800 si cauta optiunea fullscrean si dai on daca ii pe off