| bogdi9 a întrebat:

Sall TPU, am descarcat urban rivals hack v.2.92 si nu imi cere o parola. Cine imi face rost de parola funda+ce vrea el.

P.S :http://filecom.net/iCT7W (acesta e linkul de unde se ia parola eu nu am reusit sa o descarc)
(scuza-ti categoria)

1 răspuns:
| userul7200 a răspuns:

Survey-uri,aproape toate hack-urile au de astea doar ca sa streseze pe unii, sunt foarte putine hack-uri fara survey-uri sau fara password-uri..deci,nu cred ca mai are rost sa cauti.Joci corect si gata.