| Dudu521 a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Am niste prieteni care joaca Metin2 GX, si au cont pe Syntax (server1), nu renunta la conturi si as vrea sa ma joc si eu cu ei, dar inregistrarile pe SERVER 1 sau inchid ( probabil este full) ma poate ajuta cineva cu un cont sau cand se vor deschide inregistrarile >>>? Va rog ajutati-ma! Dau funda!

2 răspunsuri:
| MihaiGe a răspuns:

Intra pe konturi pe google si poate gasesti un cont valid.
Bafta!

| JeffHardyFanForLife a răspuns:

rolling on the floor,Nu este full, incearca alta adresa de mail sau alt cont! LOL rolling on the floor)) Ce prost