| Preafericitul555 a întrebat:

am o intrebare despre minecraft.
Cum fac sa imi salveze realizarile? Cand dau sa ies la meniu principal si sa salveze... dar tot nu mile salveaza. e minecraft 1.8.1 de la Team-Xtream

2 răspunsuri:
| YoChriss a răspuns:

Salut! Problema ar fi ca folosesti un minecraft crack-uit. Sigur ti-a facut figuri de genul ca nu pornea minecraft-ul sau o sa iti faca, pentru ca toti cei care aveau launcherul asta aveau probleme cu el. Ar trebui sa iti cumperi Minecraft-ul. Funda?

| Preafericitul555 explică (pentru YoChriss):

Nu ca folosesc acest launched de vreo 2 ani. Nu am avut nici o problema cu el... Dar pana la versiunea 1.7x imi salevaza dar de la 1.8.x nu imi mai salveaza...