| MrYoo00 a întrebat:

Am o intrebare...Mi-am descarcat recent CSS (Counter strike source) si am o problema.Nu pot sa imi schimb numele nici din consola cu comanda name... si nici din folderu rev.ini.Acolo scrie PlayerName=Your name si numele meu este Your name si daca sterg Your name si scriu numele meu tot nu merge. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| ShadowKayne a răspuns:

E foarte simple. Cauta fisierul rev.ini acolo unde ti-ai instalat jocul, il deschizi si cauti playername: sau name: sau ceva de genu. Si scrii dupa doua puncte numele care il vrei sa ii ai. Atata tot, e simplu. Sper ca te-am ajutat funda?