| Mariusone123 a întrebat:

am o mare problema deci m-am apucat de metin 2 ro cu niste colegi am facut lv 20 neam plictisit si uni siau loat m2bob mi lau dat si mie dar nu-mi merge si imi da WARNING Fehler beim Verbindem mit der Datenbank! Error connecting to the database! imi da eroarea asta cand scriu contul bag clientu tot dau funda mare mare cine ma ajuta sa rezolv!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| seby000 a răspuns:

Ba! mai bine nu mai juca cu hack si te apuca de metine private de exemplu: Metin2Fun; Metin2Dinamik; Metin2Lunaris; Metin2CZ; Metin2Hammer; Metin2speed plus ca o inchis m2bob sper ca ti-am fost de ajutor :X :X :X