| diannna38 a întrebat:

am o problema cu fifa 2005 am descarcat liga 1 burger pentru fifa 2005 cand vreau sa joc cu echipe romanesti ma scoate afara sau imi da eroere medul de echipe romanesti e instalat undei jocul in fisierul fifa 2005 de ce ma scoate afar sau de unde pot lua un alt mod de fifa 2005 cu echipe romanesti

3 răspunsuri:
| diannna38 explică:

Dar sa-mi iau un alt maaod mai bun de fifa 2005 imi dai un link de descarcat daca siti eu am modul liga 1 burger fifa05 exe daca ai un link de descarcat zi-mi repede

Răspuns utilizator avertizat
| T0xXxiK a răspuns:

E probabil din cauza ca filele acelea nu corespund jocului sau nu le suporta sistemul tau.