| Unoarekare a întrebat:

am o problema cu mesengerul meu nu stiu ce are.deci cand deschid pc imi apare si imi merge dar daca il inchid din greseala si dupa vreau sa il bag iar cand imi apare iconita in bara imi apare messu si dupa cand sa c\scriu dupa 5-10 secunde mi se inchide.nu stiu ce sa fac ma puteti ajuta?(apropo am mess 11.5 si am incercat sa il reinstalez dar tot asa face).DAU FUNDA CELUI CARE MA AJUTA!

1 răspuns:
| DDCC a răspuns:

Salut!
Adică nu îți dă niciun mesaj, doar ți se închide?
Și ce sistem de operare folosești (Versiune de Windows)?
Data și ora e corectă, nu?
Dezinstalează-l de tot cu Revo www.ninite.com/revo/ în modul Avansat (ștergi tot și din regiștrii).
Dezinstalează de asemenea Yahoo Updater și Yahoo Toolbar și orice toolbar pe care îl ai.
Apoi, îl descarci de pe www.ninite.com/yahoo/

Dacă problema persistă ți-aș recomanda să faci o scanare cu Malwarebytes www.ninite.com/malwarebytes/
(nu se știe niciodată) și cu Advanced SystemCare---> http://goo.gl/o0Emj