| Sandu_Daniel_Dan_1999 a întrebat:

am o problema.
Eu intru mereu pe diferite servere de jailbreak cs 1.6 dar cand vreau sa fiu simon nu se aude.
Eu am casti [A4TECH],cu microfon dar nu se aude zic jucatorii ca nu se aude dar cand dau la test microphon in cs 1.6 stiti ca intrati la voice si dati test microphone, eee atunci se aude vocea mea dar cand apas k nu se aude si se vede aia jos de tot cand apas K va rog ajutati-ma ofer fundahappy

1 răspuns:
| GinoLANETTI a răspuns:

Ti-ai configurat microfonul din setarile jocului? Poate aceasta ar fi problema.