| Dumitras_Paul_1993 a întrebat:

Am o problema. eu nu am driverul de la placa audio si unii mi-au spus sa folosesc programul Speccy.
Acest program a mers pana intr-un punct mi-am descarcat driverul si la instalare mi-a dat ceva cu hardu' si imi da 2 variante:
1) sa dau sa se continue instalare indiferent de (ceva cu windowsul )
2) sa opresc instalearea.
Daca apasam pe ala cu continua instalarea imi restarta Pc-ul si nu se intamp; a nimic straight face
Ajutor va ROGG!
PS: Dau funda! :0

Răspuns Câştigător
| SeReNoo a răspuns:

Programele de genul asta nu prea sunt bune.
Trebuiesc cumparate pentru a merge 100%
Cel mai bine cauti pe google -> download driver placa sunet (nume placa sunet, model)
Bafta!

1 răspuns:
| mariusinho998 a răspuns:

Incearca sa descarci Driver Booster. Ar trebui sa iti gaseasca driver-ul automat daca nu merge atunci incearca varianta lui SeReNoo