| RedOrigins a întrebat:

am o problema la cs go l-am sters si cand dau sa il descarc iar imi da urmatoarea eroare

A aparut o eroare la actualizarea Counter-Strike : Global Offensive ( eroare scriere pe disk )

10 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Da-ti un cleanup la disk si o defragmentare si incearca dupa.

| RedOrigins explică (pentru CuriousStuff):

Adica cum fac astea? cum le dau ajuta-ma sau daca nu da-mi add pe yahoo id andrei.rotaru19 si imi spui acolo ce trebuie sa fac

| CuriousStuff a răspuns (pentru RedOrigins):

In functie de ce windows ai aceste instrumente ar trebui sa le gasesti in Start-> Windows administrativ tools. Cleanup si Defragment and Optimize

| RedOrigins explică (pentru CuriousStuff):

Da-mi add pe yahoo sa vorbesc cu tine despre asta ce partitie trebuie sa defragmentez id andrei.rotaru19

| CuriousStuff a răspuns (pentru RedOrigins):

Nu am yahoo. Partitia pe care ti-e instalat Steamul si jocul.

| RedOrigins explică (pentru CuriousStuff):

Nu am partitia unde e instalat steamu si jocu am doar 2 partitii

| CuriousStuff a răspuns (pentru RedOrigins):

Pai da... Si jocul e instalat pe una din cele doua. Cel mai sigur in C.

| RedOrigins explică (pentru CuriousStuff):

E instalat in D si steamu si jocu

| CuriousStuff a răspuns (pentru RedOrigins):

Atunci da cleanup la D:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca asa:
1.Intra unde ai jocurile (in interfata steam)
2.Da click dreapta pe CS:GO si alege Properties
3.Da pe Local Files (in partea de sus a ferestrei ce a aparut)
4.Da click pe Delete Local Game Content si apoi da click pe Delete
Sper ca o sa mearga. Daca nu, da-mi un reply si am sa mai caut solutii happy