| Kwik66 a întrebat:

Sall TPU, am o problema mare, la fifa 14 cat si la fifa 13 mi se intampla acelasi lucru...imi intra in joc dar ramane blocat acolo unde trebuie sa alegi limba si nu mai pot face nimic, la fifa 14 am gasit un crack,imi rezolva aceasta problema pot intra in meci,insa cand incepe meciul,se face ecranul negru, apoi apare meciu, apoi iar negru si tot asa...cum pot rezolva? Ambele jocuri imi mergeau inainte,apoi dintr-o data au inceput sa faca asa,am reinstalat windowsul, le-am luat de pe alte site-uri dar fara rezultat.PLS! FUNDA

4 răspunsuri:
| AlexisZLS a răspuns:

Dai setarile la minimum sau procesorul nu e bun pentru FIFA 14/13. Poti sa mi-l zici? Dar mai intai incearca sa dai la minim setarile

| Kwik66 explică (pentru AlexisZLS):

Frate intelege, inainte imi mergea, apoi din senin...

| AlexisZLS a răspuns (pentru Kwik66):

I-ai dat setarile la minim?

| Kwik66 explică (pentru AlexisZLS):

Tu crezi ca pe mine nu ma ducea capu sa le dau la minim?