| Băă_AnDrey_1989 a întrebat:

Am o problema, mi-am instalat GTA San Andreas, dar cand dau sa intru in joc imi scrie "No disc inserted. Please insert the CD/DVD.". Va rog daca puteti sa ma ajutati sa rezolv aceasta problema. Dau Funda celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| BlueSquare a răspuns:

Pai aici pot sa te ajut eu!
1)Nu ai montat imaginea cu daemon tools
2)Daca ai facut si tot nu merge trebuie sa iti iei alt gta san andreas! Daca ai probleme la descarcare si nu stii de unde sa il iei adauga-ma la prieteni si te ajut eu! thas. teen e id meu
Dar in principiu trebuie sa montezi imaginea cu daemon tools

1 răspuns:
| nda a răspuns:

Descarca un crack de pe net.