| ionutzterinte a întrebat:

SAll TPU! am on intrebare am descarcat aplicatia onlive dupa onlive.com ca sa joc ori ce joc vreau si cand am intrat in onlive mi-a dat asta Ne pare rău, dar această aplicație necesită o placă grafică care acceptă Pixel Shader 2.0, iar cardul dvs. nu pare să facă acest lucru. Ce sa fac? funda!

Răspuns Câştigător
| Casper003 a răspuns:

Cumpara alta placa video, nu ai Pixel Shader 2.0, asta e cerinta minima a programului, pe langa o conexiune cat de cat buna si stabila la internet. Chiar daca ii spune "cloud gaming" tot trebuie sa ai cat de cat un calculator decent.