| catana09_5004 a întrebat:

am si eu nevoie de ajutorul vostru ...Am un tel Samsung corby si mi-am cumparat de curand un cablu de date dar cand il bag in calculator imi spune ca nu gaseste driver sau ceva de genul...Ma puteti ajuta?
Fundaaa pentru primul raspuns bunhappyMultumesc!

2 răspunsuri:
| Energyboy a răspuns:

Intra in setari si dai acolo la conectivitate si dai acolo la conectivitate la pc si accesezi conectivitatea in masa ca sa iti gaseasca pc-ul cablul de date(ma refer la telefon). Bafta.

| TheAnswerMan a răspuns:

Iti trebuie CD de instalat acel program cu care poti sa faci schimb de date dintre telefon si PC. Odata ce ai cumparat un Samsung corby ar trebui sa iti dea asa:
Telefon
Instructiuni
Cablu de date
Casti
CDul de instalare a programului

Eu am un LG KP500 COOKIE
Cred ca poti downloada programul de pe net
multa bafta!
Funda daca te-am ajutat!