| rateu a întrebat:

Am si eu o intebare.De doua zile mi-am deshis un canal de youtube impreuna cu niste prieteni si sa zic asa avem succes deja avem vreo 700 vizualizari si vreo 10 abonati.Intrebarea mea este: Cum as putea face mai multi abonati? Dau FUNDA

Canal : http://www.youtube.com/user/GoForGame

2 răspunsuri:
| 98Enigma a răspuns:

Contiunuati sa faceti videouri. daca faceti treaba buna si oferiti un content de calitate o sa vina ei singuri. happy

| RsKd a răspuns:

Vorbeste cu un youtuber care are multi abonati sa iti faca promovare.