| m3looo a întrebat:

.. AM si eu o intrebare: Daca bagi 100Euro in CS GO pentru cutii si iti pica un cutit si mai multe iteme de valoare care fac in total vreo 500Euro de ce ii bucura asa mult pe astia care castiga? Adica banii raman decat in joc/steam nu ii poate lua inapoi in real.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si aia nu conteaza? laughing pai mama naiba poti cumpara multe jocuri de atatia bani. plus DLC_uri etc etc. pentru ei care nu le au cu piratatul sa stii ca banii aia sunt aur curat. orice joc noi sil permit nu asteapta 6 luni ca altii sa il poata cumpara

| MasterGamer1995 a răspuns:

Omule un singur lucru am de spus!
NU BAGA BANI IN CS GO! Nu merita, un prieten de al meu a bagat cam 1000 de euro si a castigat un cutit de 2500 de euro si nimeni nu il cumpara!