| Cstrike_Vlad_1995 a întrebat:

Am si eu o intrebare in legatura de un server de minecraft.
Am eu server de minecraft si pe el nu merg cateva comenzi (warp, spawn...)(am pus pluginurile)de fapt merge da numai la admin.Cum sa le pun sa mearga si la playeri? A si nici cand pun plesure plate nu merge sa calce pe ele alt player.

Si..inca o chestie,care poate sa-mi dee site de la pluginurile cu jobs,alea cu admin(vip, god, moderator) si survival games.

Si poate sa-mi spuna cineva cum sa folosesc comenzile de la warp cum sa setez warpurile(nu faza aia cu sign-urile).

Dau funda...

Răspuns Câştigător
| aPunch a răspuns:

Ti-as putea da eu pluginurile daca-mi dai admin sau builder! skype:generik bb