| Robertos123 a întrebat:

Am si eu o problema cu jocul Hitman Absolution.Cand ii dau play se face ecranul negru imi apare sageata de la mouse iar apoi imi iese din el daca apas orice buton.L-am avut si mai inainte sa imi reinstalez windowsu si aproape il terminasem dar acum nu-mi mai merge dau funda celui care ma ajuta sa il fac sa mearga.

8 răspunsuri:
| DDCC a răspuns:

Salut!
Ce sistem de operare ai acum și ce aveai înainte?
Poți verifica de cerințe aici http://www.systemrequirementslab.com/......tion/11505
dai pe Click here to see... -> Begin Detection, apoi vezi sus la browser că îți va cere să instalezi ceva, dai Run/Install și aștepți.

| Robertos123 explică (pentru DDCC):

Acelasi sistem de operare deoarece este acelasi pc

| DDCC a răspuns (pentru Robertos123):

Adică pe aceeași configurație a rulat bine jocul.
Ai formatat partiția C înainte de reinstalare, nu?
1. Indiferent de unde l-ai luat ai pus crack-ul, nu?
2.Dai click dreapta pe joc> Properties> Mergi la Compatibility alegi Run this program in. Windows Xp dai Apply și dacă nu merge bifezi tot și dai iar Apply.
3. Faci o scanare cu programul (nu e antiv) Advanced SystemCare--> www.goo.gl/o0Emj
Pornește jocul cu Game booster
4. Iei ăsta http://goo.gl/OwSJQ și îl instalezi unde ai instalat jocul.
5. Update la drivere în general, nu doar la placa de sunet şi vezi să ai direct x instalat.

| buffa a răspuns:

Daca e repack si are v-o 4-8 GB daca nu mai putin happy atunci descarca original (adica needitata) de 14 GB maximum 20Gb
va merge 100% eu asa am facut.
prima data am descarcat-o de 3GB si fix aia problema ca la tine. dupa care am descarcat una de 18Gb si sunt multumit...merge dar eu joc rar in ea, pentru ca nu am timp

| Нор_Ника_1998 a răspuns:

Inseamna ca joaca are ceva scos, dar poti sa cauti alta, ca asa sint alti autori care pun jocuri pe siteuri

| Robertos123 explică (pentru Нор_Ника_1998):

Este acelasi joc de pe acelasi site...

| srgkiddo a răspuns:

Fa un update la placa video, eu asa am facut si mi-a mers.Succes