| MikiMIHAI1324 a întrebat:

Sall TPU, am si eu o problema cu un joc
Acesta find : How to survive ( acel joc survival cu zombie privit de sus ( 2d cred) )
Cred ca toti care il joaca stiu de kovac's rules acele carti galbene pe care le gasesti pe diferite drumuri
Ei bine si eu gasesc aceste carti si cand dau F pe ele ca sa la iau ( citesc/vad) si cand incepe acel video el merge dar pe langa ce se vede in kovac's rules se vede si ecranul jocului adica diverse obiecte ( player, zombie, drum-ul, copaci ) cu tot felul de culori care par a fi ceva gen glich
Am 2 placi video acestea find
Intel Hd 4600 si Amd Randeon 8600 / 8700 adica sunt destul de bune, jocul merge ok adica nu am probleme in timpul lui de ceva lag dar nu stiu de ce imi apare acest glich
Daca stie cineva sau i sa mai intamplat ajutati-ma si pe mine Plz! Dau funda la cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Pichiu_Vali_2000 a răspuns:

Man ai in folderul jocului toate gidurile si le poti deschide in windows media player si cu placere ლ(◕‿‿◕ლ)