| catalin2k a întrebat:

am un cititor de card all in 1 si daca il conectez la pc imi porneste tare greau pc cu el

5 răspunsuri:
| DimaIsTheBoss a răspuns:

Conectează-l dupa 5 minute de la pornirea PC-ului
Fundiţă?

| catalin2k explică (pentru DimaIsTheBoss):

Si porneste mai repede? Sti acolo ce s-a incarcat windowsul imi sta cu font negru inca vreo cinci minute

| DimaIsTheBoss a răspuns (pentru catalin2k):

Frate asta e problema cu PC nu cu cititorul.
Cu siguranță ai virusi sau modelul de PC al tau e vechi sau ai prea multe programe inutile instalate si CPU e foarte solicitat
Sau windowsul nu e cu licenta

| catalin2k explică (pentru DimaIsTheBoss):

Sall am procesor 3000 2gb rami placa video 1gb hdd 160 gb dar numi cu cititorul porneste greu este nou placa de baza este noua de o luna si ceva si am incercat cu win7 xp si tot asea si virusi n-am am incercat la alt pc si merge

| DimaIsTheBoss a răspuns (pentru catalin2k):

Atunci trebuie să ai răbdare cu PC-ul.
Răbdarea e o virtute big grinwinking