| Jocekr a întrebat:

! Am un PC cu configuratiile

Intel Pentium Dual Core E2160 1.80GHz
2 GB Ram DDR2
Nvidea GeForce GT440 1GB DDR3 128bit
HDD 200 GB
Windows XP Service Peak 3
Direct X 9.
Ce parere aveti despre PC meu ? Ii merg jocurile din 2011-2012?

2 răspunsuri:
| DAnc3 a răspuns:

Nuti merg trebuie procesor mai bun si altele.

| Jocekr explică (pentru DAnc3):

Ce altelea? Procesorul acesta este de nivelul 4winking Pentru jocurile din 2012 ai nevoie de un procesor de nivelul 5!
Placa video este de nivelul 5 este buna si ramul este foarte bun
la jocurile noi maximul se cere 4 gb ram laughing)
L.A. Noire A mers la un PC cu placa video Nvidea GeForce 430 1Gb DDR3 128 bit shii 3 gb ram procesor Intel pentium dual core 1. 80GHz ca al meu happy! Fara suparare da nu stii ce vbwinking Bafta