| Tpu99 a întrebat:

am un telefon Allview a4duo si vr sa ma joc jocul de la gamelot ganster vegas dar nu merge poate nu-l-am instlat corect stiti voi cum la-s putea face sa mearga?

Funda!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu frate. Daca nu "merge" inseamna ca este handicapat. Pune-i picioare si incearca din nou. Crede-ma ca jocul "functioneaza". Cat despre jocul cu pricina... Nu cum spti tu "nu l-ai instalat bine" pentru ca odata apasand butonul "instalare" aplicatia se instaleaza automat. Ori nu este compatibil cu telefonul tau, ori din cauza unei erori la retea s-a intrerupt descarcarea si a fost descarcat prost. Incearca sa reactualizezi. Daca nici asa... Atunci imi pare rau.